Sportvereniging actie Jumbo 7 februari van start!

Vanaf woensdag 7 februari kan er bij Jumbo gespaard worden voor onze sportvereniging. Bij elke besteding van €10,­ ontvang je een sportpunt. Deze sportpunten kun je toekennen aan een sportvereniging naar keuze. Wij willen je natuurlijk vragen ze aan onze sportvereniging te geven. Van de punten die we ophalen kunnen namelijk extra sport­ en spelmaterialen voor Were Di door ons aangeschaft worden!

Op de website www.jumbosparenvoorjesportvereniging.nl kun je onze vereniging opzoeken en zien wat onze spaardoelen zijn. Op deze site kunnen de sportpunten ook direct aan de vereniging worden toegekend. Daarnaast kunnen de punten ook gescand worden met de Jumbo Sparen voor je Sportvereniging app. Deze app is binnenkort beschikbaar voor zowel IOS- als Android telefoons en is te downloaden in de App Store of Google Play Store. Met de Jumbo Sparen voor je Sportvereniging app kunnen de sportpunten heel makkelijk en snel gescand en geactiveerd worden. Ten slotte kunnen de gespaarde punten ook worden ingeleverd op de vereniging. Bij de ingang staat een dropbox waar ze achtergelaten kunnen worden.

We willen je bij voorbaat al hartelijk danken voor het meesparen voor onze vereniging!

Deel via:

Sponsors & partners