Dossier verhuizing: praat of denk mee.

Geachte leden,

In de ALV van 10 december jl. gaf u ons de opdracht om het proces te starten om uit te zoeken onder welke voorwaarden de leden mee willen werken aan een eventuele verhuizing naar het Hacasterrein. Hieronder geven wij u de uitwerking van die opdracht.

Informatieavonden

Doel van de informatieavonden is om alle vragen die bij u spelen zo mogelijk te beantwoorden en tips en ideeën bij u op te halen.

Al uw vragen (en antwoorden daarop), tips en ideeën worden genoteerd en na afloop van de informatieavonden onder alle leden verspreid. Aan de hand van die informatie gaan wij in overleg met de gemeente om te komen tot een ‘concept-verhuis-overeenkomst’ die aan de ALV en de gemeenteraad wordt voorgelegd.

Wij hebben in eerste instantie 5 informatiesessies gepland van ieder een uur. Vanwege de corona maatregelen zijn deze sessies digitaal via Zoom. Afhankelijk van de animo plannen wij extra avonden als het nodig is. Per sessie willen wij het aantal deelnemers maximeren tot 20 zodat iedereen voldoende aan bod kan komen. Mochten alle avonden vol zitten waardoor u zich niet meer kunt inschrijven, verzoeken u om dit aan te geven via secretaris@wereditilburg.nl

U kunt zich inschrijven voor onderstaande data via onderstaande links van eventbrite.

16 december 2020 om 20:00uur

https://www.eventbrite.com/e/informatieavond-eventuele-verhuizing-tickets-132526047977

5 januari 2021 om 19:30uur

https://www.eventbrite.com/e/informatieavond-eventuele-verhuizing-tickets-132529054971

5 januari 2021 om 21:00uur

https://www.eventbrite.com/e/informatieavond-eventuele-verhuizing-tickets-132530866389

7 januari 2021 om 19:30uur

https://www.eventbrite.com/e/informatieavond-eventuele-verhuizing-tickets-132531399985

7 januari 2021 om 21:00uur

https://www.eventbrite.com/e/informatieavond-eventuele-verhuizing-tickets-132531708909

——————————————————————————————————

NB Indien u, om wat voor reden, niet in staat bent om deel te nemen aan de zoomsessies, belt iemand van het bestuur u persoonlijk op om uw vragen (zo mogelijk) te beantwoorden en uw ideeën en tips op te halen. U kunt zo’n persoonlijk gesprek aanvragen via een mail naar secretaris@wereditilburg.nl

Klankbordgroep

De klankbordgroep bestaat uit ca 12 (ouders van) leden. De samenstelling dient een zo’n goed mogelijke afspiegeling te zijn van de leden van onze vereniging. Voor (ouders van) kinderen zijn namelijk andere zaken belangrijk dan voor hockey-veteranen, onze jeu de boullers hebben andere belangen dan tennissers en onze G-hockeyers weer andere belangen dan onze Lacrossers.

De klankbordgroep wordt door het bestuur structureel geïnformeerd over alle relevante zaken in het proces. De klankbordgroep kan de ALV en het bestuur gevraagd en ongevraagd informeren. De voorzitter (of ander persoon uit de klankbordgroep) wordt uitgenodigd om bij de maandelijkse bestuursvergaderingen aanwezig te zijn bij de behandeling van het punt eventuele verhuizing. De klankbordgroep bepaalt zelf hoe vaak zij bij elkaar komen en de manier van elkaar informeren.

Wil jij deelnemen in de klankbordgroep? Stuur een mail met je naam (inclusief naam kind dat lid is), leeftijd, beoefende sport en eventueel team aan secretaris@wereditilburg.nl

Het bestuur van Omnivereniging Were Di Tilburg gaat ervan uit jullie hiermee voldoende geïnformeerd te hebben. Mochten er vragen of onduidelijkheden zijn, mail naar secretaris@wereditilburg.nl.

Met vriendelijke groet,

Namens Omni Were Di

Joost Moller

Voorzitter

Tsja, dan mag je eindelijk weer de velden op maar dan zijn heb je dit weer. Helaas zijn de velden niet bespeelbaar tot en met morgen. ... meerminder

1 week geleden  ·  

Bekijk op facebook
Were Di Tilburg is bij Were Di Tilburg.
Were Di Tilburg

Jaja, hier wordt gewerkt aan veld 3. Dat wordt weer een topveldje! ... meerminder

3 weken geleden  ·  

Bekijk op facebook

Hockey.nl maakt reportages over clubhelden. Deze keer over Gérard Opstelten en Hans Meijs en het geweldige werk dat zij voor de club doen. Lees het hele artikel op hockey.nl/nieuws/de-sport/samensterker-het-klusduo-van-were-di/ ... meerminder

3 weken geleden  ·  

Bekijk op facebook
Were Di Tilburg is bij Were Di Tilburg.
Were Di Tilburg

It’s been way too long... ... meerminder

4 weken geleden  ·  

Bekijk op facebook

Prettig kerstmis iedereen! Op naar 2021, op naar een sportief nieuw jaar. ... meerminder

1 maand geleden  ·  

Bekijk op facebook

We zijn aan het onderzoeken hoe om te gaan met de eventuele verhuizing. Binnenkort zijn er 5 informatieavonden (via zoom) en we zoeken 12 (ouders van) leden voor een klankbordgroep. Meer weten, check je mail of www.wereditilburg.nl/hockey/news/dossier-verhuizing-praat-of-denk-mee/. ... meerminder

1 maand geleden  ·  

Bekijk op facebook

De trekking van de grote clubactie is al weer achter de rug. Wie weet zit er wel een hele grote geluksvogel tussen je buren, kennissen, ooms, tantes, et cetera... maar goed, als jij loten verkocht hebt, dan krijg je dus 50 cent per lotje. Dat ga je krijgen in de eerste maanden van 2021 via je coach. Nog even geduld dus! ... meerminder

1 maand geleden  ·  

Bekijk op facebook

Rob Huysmans is al 60 jaar lid bij Were Di. Dat is minstens een bloemetje waard!En omdat dat niet kan vanavond tijdens de ALV hebben we de bos aan huis gebracht. Proficiat Rob en op naar het volgende jubileum 🧡💚 ... meerminder

1 maand geleden  ·  

Bekijk op facebook

Vanavond is weer de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Via mail hebben jullie allemaal bericht gekregen om vooraf te stemmen (doet dat ajb nog even) én een link om deel te nemen! Zien we jullie straks? ... meerminder

1 maand geleden  ·  

Bekijk op facebook

Daar zijn we blij mee. De opbrengst van de Grote clubactie levert ons dit jaar meer dan vierendertighonderd euro op. En dat is best lekker op het heerlijk avondje. Lekker gewerkt allemaal. Superbedankt toppers! ... meerminder

2 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Kaarten klaar? Draaien maar! Doe jij ook mee met onze weredi huiskamer bingo op vrijdag 11 december. Inschrijven kan hier www.wereditilburg.nl/hockey/news/de-were-di-huiskamer-bingooooo/ ... meerminder

2 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Whoop, whoop, we hebben er maar liefst 157 scheidsen bij. Onze B-jeugd, A-jeugd en een aantal coaches en recreanten hebben afgelopen week een digitaal scheidsrechter examen gedaan. Deze jonge nieuwe scheidsrechters beginnen met de D- en C-jeugd te fluiten.
Proficiat 🥳
... meerminder

2 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Pak de agenda er alvast bij en blok vrijdagavond 11 december! Dan is namelijk de online Were Di huiskamer bingooooooooo ... meerminder

2 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Trainen, trainen, trainen. Deze jeugdteams kregen vandaag training van Heren1. ... meerminder

2 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

De gezelligste club... nu ook met pony’s. Hoe dan? Waarom dan? ... meerminder

2 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Hi Were Di familie, we hebben jullie hulp nodig. Ga naar hockey.nl/nieuws/doelpunt-van-de-week/auping-actie-van-de-week-14-en-15-november/ en stem op het prachtige doelpunt van @weredi_mc1 . En wie weet pakken we het #aupingdoelpuntvandeweek . Leuk om te weten: de camera waarmee we dit gefilmd hebben, is geschonken door de Vrienden van Were Di! ... meerminder

2 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Supergaaf, welkom!De competitie ligt stil, het paviljoen van de Tilburgse club is verlaten en toch heeft Were Di hockey twee nieuwe sponsoren vast weten te leggen voor minimaal 1 jaar. De nieuwe hoofdsponsor is het Tilburgse Flink Sports. De eveneens Tilburgse HELDER Groep is verwelkomd als nieuwe subsponsor. Welkom bij de club! www.wereditilburg.nl/hockey/news/nieuwe-hoofdsponsor-en-subsponsor/ ... meerminder

2 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

De competitie ligt stil, het paviljoen van de Tilburgse club is verlaten en toch heeft Were Di hockey twee nieuwe sponsoren vast weten te leggen voor minimaal 1 jaar. De nieuwe hoofdsponsor is het Tilburgse Flink Sports. De eveneens Tilburgse HELDER Groep is verwelkomd als nieuwe subsponsor. Welkom bij de club! www.wereditilburg.nl/hockey/news/nieuwe-hoofdsponsor-en-subsponsor/ ... meerminder

2 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Geen competitie misschien maar we blijven hockeyen! Op de site vind je het programma voor de jeugd voor zaterdag 14 november. We hebben een wat andere indeling gemaakt zodat we niet meer zo vroeg hoeven te beginnen. Het programma voor 21 en 28 november volgt nog. Ook voor die dagen willen we een mooi programma opstellen. www.wereditilburg.nl/hockey/news/programma-jeugd-14-november/ ... meerminder

2 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Daar zijn we weer met de nieuwe maatregelen. Het is allemaal wat... en omdat dit nog even doorgaat, is er dus ook geen wintercompetitie mogelijk helaas... hou vol en blijf gezond! ... meerminder

3 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Wow, dankzij jullie stemmen zijn we in de top 10 van #RaboClubSupport terechtgekomen en dat levert ons een heel mooi bedragje op! 💚🧡 ... meerminder

3 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Super investering voor de vereniging. Wil je ook iets betekenen voor onze mooie vereniging? Neem contact op met de sponsorCie! ... meerminder

3 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Zo, dat was clinic dag 1 door @werediheren1 . Wil jij ook meedoen? Dat kan nog op 8 en 15 november. Inschrijven kan via form.jotform.com/202964111436349 ... meerminder

3 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook
Were Di Tilburg is bij Were Di Tilburg.
Were Di Tilburg

Aan de start van het seizoen is er vanuit de businessclub een mooie investering gedaan in trainingsmaterialen voor Were Di. Dit cadeau aan alle leden betekent dat we weer jaren vooruit kunnen.

Ook helpen? Laat het ons weten via sponsorcommissie@wereditilburg.nl
... meerminder

3 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Programma zaterdag nu te bekijken op de site. Have fun! www.wereditilburg.nl/hockey/news/11310/ ... meerminder

3 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Komende zaterdag worden onderlinge jeugdwedstrijden gespeeld. Laten we met z’n allen ervoor zorgen dat we de corona maatregelen in acht nemen. Spreek met de coach een verzamelplaats af op het complex, kom niet te vroeg, geen toeschouwers langs de lijn en na de wedstrijd meteen weer weg. Niet altijd leuk of gezellig, maar daardoor kan onze jeugd wel blijven hockeyen. 💚🧡 ... meerminder

3 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook

Top gedaan kids en Were Di Dames 1 ... meerminder

3 maanden geleden  ·  

Bekijk op facebook
onze hoofdsponsoren
the indian maharadja
the indian maharadja


Maak je gebruik van een zitplaats in ons clubhuis of op het terras?

Vul dan onze gezondheidsverklaring in