Trainingschema

 

Teams Coach Trainer Veld Tijd
         
MA2  Remco Hoogbergen Remco Hoogbergen veld 3 vrijdag 19.00-20.30 uur
        B2B  donderdag 19.00-20.00 uur
         
MA3 Bas vd Hurk vacature veld 2  dinsdag 19.00-20.00 uur 
        B2B donderdag 19.00-20.00 uur
         
MA4 Joke Backx vacature veld 3 woensdag 19.00-20.00 uur
        B2B donderdag 19.00-20.00 uur
         
MA5 Pleun vd Steen Pleun vd Steen veld 3 woensdag 19.00-20.00 uur
        B2B donderdag  19.00-20.00 uur
         
MB2 Jop van Opstal Jop van Opstal veld 3 maandag 18.00-19.00 uur
      veld 2 vrijdag 19.00-20.00 uur
         
MB3 Dimitri Boekelman Jop van Opstal veld 2             vrijdag 18.00-19.00 uur 
        B2B dinsdag 19.00-20.00 uur
         
MB4 Maykel Swaans Maykel Swaans veld 2 dinsdag 19.00-20.00 uur
  Olof Maas     B2B donderdag 18.00-19.00 uur
         
MB5 Kathelijn Bogaers Bieke Westendorp veld 2 maandag 1800 – 19:00 uur
  Martin Bosveld     B2B dinsdag 19.00-20.00 uur
         
MB6 Frank Stieger vacature veld 3 vrijdag 17.00-18.00 uur 
        B2B dinsdag 19.00-20.00 uur
         
MB7 Mirjam Huijskes vacature veld 3 vrijdag 18.00-19.00 uur 
  Jurgen van Helvoirt     B2B dinsdag 19.00-20.00 uur
         
MC2 vacature Daan van den Elsen veld 2 dinsdag 17.00-18.00 uur
        B2B donderdag 18.00-19.00 uur
         
MC3 Nicolette Nuijs Mark Westendorp veld 4 donderdag 19.00-20.00 uur
  Rob Jaspers     B2B dinsdag 18.00-19.00 uur
         
MC4 Ron Groenland Maud Huijsmans veld 2 woensdag 17.30-18.30 uur
  Patrick Groskamp     B2B donderdag 18.00-19.00 uur
         
MC5 Stefan Pompe  Bente de Poorter veld 1 donderdag 17.00-18.00 uur
  Aniek de Jong Carolien Provo Kluit   B2B dinsdag 18.00-19.00 uur
  Pierre Bertens      
         
MC6 vacature MA2  veld 1 donderdag 17.00-18.00 uur
  Susan van Zundert      B2B dinsdag 17.00-18.00 uur
         
MC7 Paul van Lon Willemijn vd Berg veld 4 maandag 17.00-18.00 uur
    Juul Vrenken   B2B donderdag 18.00-19.00 uur
         
MD2 Hanneke Tiebosch Rosie de Haan veld 1 maandag 16.30-18.00 uur
  Tomas Koedijk Jetje van Berkel veld 4 woensdag 18.00-19.00 uur
  Marcus van Mierlo Marcus en Tomas    
         
MD3 Will Verlijsdonk + Anne van Iersel veld 3 vrijdag 18.00-19.00 uur
  Andere ouder Puck Westendorp   B2B dinsdag 17.0-18.00 uur
         
MD4 Jochem Engel Emilie Fasting veld 2 woensdag   17,30-18.30 uur 
  Jens de Jongh Indy van Leeuwen   B2B dinsdag 17.00-18.00 uur
         
MD5 Gunnar Mommers Julie Koehorst veld 3 maandag 17.00-18.00 uur
  Inge vd Vorst Toni Jules Berben   B2B donderdag 17.00-18.00 uur
         
MD6 Paul Reynen Jip Paffen veld 3 maandag 17.00-18.00 uur
  Bart van Esch Plus ander uit MB2   B2B donderdag 17.00-18.00 uur

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#4) Application request limit reached
Type: OAuthException
Code: 4
Please refer to our Error Message Reference.
onze hoofdsponsoren
Logo CVB Ecologistics
Logo CVB Ecologistics